Tereza Kosinová

Funkce: Zdravotnice

Máš přezdívku? Jakou? Jak jsi k ní přišla?


Ano, mám, dokonce dvě. V bývalém týmu v aerobiku mi dali přezdívku Kozina. Pamatuju si, jak jsem na soustředění vyprávěla příběh z Německa, kde jsem rok bydlela a chodila tam do státní školy, spolužáci i učitelé ve třídě mi nazývali místo Kosinová příjmením Kozinová, protože v Německu S se čte jako Z, od té doby mi vznikla na tréninkách tato přezdívka. Zároveň u svých kamarádů nebo kolegů, díky své profesi, mám přezdívku sestřička.

Byla už jsi někdy na táboře? Kdy, kde .. povídej 🙂

Ano, byla. Rodiče mi přihlásili poprvé na tábor ve svých devíti letech, na který jsem jezdila pravidelně každý rok až do deváté třídy. Jednalo se o tábor Tomášov. Bylo to tam skvělé.

Co nejraději děláš ve volném čase?

Ve svém volném čase travím ráda čas se svou rodinou, svým psem a přáteli, věnuji se několika sportům a od minulého roku jsem začala pravidelně navštěvovat psí útulek Bouchalka, kde chodím pomáhat venčit pejsky.

Jaký je tvůj nejoblíbenější sport?

Můj nejoblíbenější sport je aerobik, který jsem dělala závodně od svých šesti let.

Jak přežiješ 14 dní bez elektriky a signálu?


Haha. Věřím, že toto je strašák několika dospěláků a možná i dětí, kteří na tento tábor jedou, je to bohužel nezbytnou součástí této doby, ale jsem toho názoru, že být pár dnů bez signálu a elektřiny, bude super a moc se na to těším. Není od věci si od těchto věcí odpočinout. Nebojte, tenhle tábor si všichni pořádně užijeme, už teď totiž vím, že se nudit nebudete a bude to velká legrace !