2017 – Harry Potter

Téma tábora z roku 2017 bylo Harry Potter.

Vážená slečno, vážený mladíku,

jistě jsi už poznal/a, že dokážeš neobvyklé věci. Nepřipadá Ti to zvláštní? Neříkal/a sis, proč tomu tak je? Celé je to způsobeno tím, že máš čarodějnické schopnosti. Abys tyto schopnosti měl/a pod kontrolou a mohl/a je dále rozvíjet, byl/a jsi vybrána do čarodějnické školy v Bradavicích.

Pomocí důmyslných čar a kouzel jsme dokázali v Bradavicích zpomalit čas, takže celé 7 leté studium bez problému zvládneme za 14 mudlovských dní. Tak na co čekáš? Jízdenku na bradavický express Ti přikládáme v tomto dopise, spolu s několika galeony na nákup čarodějnických sladkostí během tohoto přesunu.

Odjezd bradavického expressu:29. července 2017 v10:00 (sraz 9:45)

Odkud odjíždí:Autobusové nádraží ve Slaném

Těšíme se na Tebe!

Je to tak – přípravy tábora probíhají v plném proudu a tak je na čase, abychom se s Vámi rozdělili o důležité informace o nadcházejícícm táboře.

Nejdůležitější informace:

Termín: 29.07.2017 – 12.08.2017

 
 
Téma tábora:                                                                           Harry Potte

Propagační materiály:

Tento rok máme poprvé plnou kapacitu. Proto jsme nemuseli vyrábět propagační letáčky a proto se naše snažení ubíralo směrem zdokonalování tábora a online propagaci. Proto jsme měli vytvořený pouze následující obrázek:

Propagační obrázek

Hodnocení tábora:

Vzali jsme si fakt veliké sousto, ale dle hodnocení vedoucích i dětí to byl jeden z nejpovedenějších táborů. Díky velikým přípravám jsme si mohli dovolit hrát s dětmi mimo klasickou pálkovanou a ringo i zcela nový famfrpál. Během tábora probíhaly kouzelnické hodiny a děti sbíraly body do školního poháru.

Tábora se účastnilo 52 dětí, tedy byla naplněna celá kapacita. V tomto roce začala rekonstrukce rakovnického bazénu, proto jsme museli hledat alternativní řešení. Během celodenního výletu jsme se proto vydali poprvé do Plzně.

Zpestření jistě pro děti byl i každodenní pravý denní věštec. Stejně jako ve filmech, tak i náš denní věštec obsahoval měnící se obrázky a videa..

Pro návrat na úvodní stránku klikněte SEM. Tábor už od samého počátku byl pořádán pod hlavičkou DDM Ostrov Slaný.