Michal Toman

Funkce: Hlavní vedoucí

Máš přezdívku? Jakou? Jak jsi k ní přišel?

Přezdívku jsem měl – na basketě mi vymysleli spoluhráči přezdívku Motan. Vzniklo to přehozením písmenek v mém příjmení. Protože mám ale mladšího bráchu, tak tuto přezdívku zdědil poté i on a nyní mi tak skoro už nikdo neřekne.

Byl/a už jsi někdy na táboře? Kdy, kde .. povídej 🙂

Na tábory jsem jezdil jako malý kluk, ale hned v 15 letech jsem odstartoval svou kariéru na pozici praktikanta. V tu chvíli jsem se setkal i s tím, že na táboře byli podstatně starší lidi, kteří jeli jako děti a já už byl na druhé straně. Hned jak mi bylo 18, tak jsem začal jezdit jako oddílový vedoucí a technik. Aby toho nebylo málo, tak již 7. rokem trénuju ve Slaném družstvo basketbalistů, se kterými jezdíme na soustředění do Česka i do zahraničí.

Co nejraději děláš ve volném čase?

Ve svém volném čase (kterého ale bohužel až tak moc nemám) rád cestuju a sportuju. Doufám, že se mi podaří si jednou splnit svůj sen a navštívit všechny země na světě. Ze sportu mám rád basketbal, jízdu na kole nebo kolečkových bruslích a volejbal. Nebráním se ale jakémukoliv sportu.

Máš rád letečák?

Letečák mám rád.

Bude odpočinkový den? Těšíš se na něj? Jak nejraději odpočíváš?

Každý za odpočinkový den může považovat něco jiného. Pro ty, kteří by ho nejraději trávili v horizontální poloze, však mám špatnou zprávu – odpočívat se dá i jinak (aktivně). Já osobně odpočinek moc neznám, protože na ten už mi čas nezbývá a jsem rád, že se večer dostanu do postele a ráno vstanu

395050_525370160808207_1618599523_n