Lucie Liebezeitová

Funkce: Vedoucí

Jak máš nejraději, když tě lidé oslovují? Lůca nebo Lucí

Tvé motto: “Fake it until you make it” nebo “Do it for the plot”

Jaké máš zkušenosti tábory? Už od 12 let jezdím na LaVentu s Michalem Tomanem a vždy to bylo těch nejlepších 14 dní v celém roce. Mohla jsem úplně vypnout od okolního světa, nabít energii z okolní nádherné přírody a být jenom s lidmi, kteří stojí za to!

Jak trávíš svůj volný čas? Svůj volný čas trávím především se svými nejbližšími kamarády nebo naopak sama. Jak už s nimi nebo sama se snažím zkoušet nové věci, chodit na procházky a rozvíjet svojí kreativitu. Také miluji když můžu vypnout myšlenky a nechat se unášet tancem.

Jaké je tvé oblíbené místo na táboře? V lese na “Medvědech”

Tvá nejhezčí vzpomínka na tábor? Mám jich tak milion, ale moje nejhezčí vzpomínky jsou na to, když jsme jako parta malých dětí lezli na tajno k sobě dostanu, abychom si mohli zahrát buď žolíky, kenta nebo si prostě povídali a dělali různé blbiny.

Co se ti vybaví, když se řekne ,,léto“? Představím si louku na LaVentě, nad kterou se drží ranní mlha, tráva je pokrytá ranní rosou, skrz stromy svítí vycházející slunce a všude je klid.

Jaké je tvé největší životní přání? Aby jsme všichni žili krásný, zdravý, pestrobarevný život bez výčitkek!

Na co jsi pyšná? Že jsem došla až sem i přes tu trnitou, ale krásnou cestu, které se říká “život”

Bereš si s sebou nějakou knihu?

Zabalím si jí sebou do baťohu pro nejhorší případ, ale jelikož je La Venta nabitá plno aktivity a programy tak ji ani nevytáhnu.

Jaké sporty jsou podle tebe nejlepší?

Pro mě je nejlepší tanec, ale ohledně tábora je ten nejlepší sport pálkovaná.