4. turnus 2022

V roce 2022 se vydáme společně s řeckými Bohy na Olymp. Téma letošního tábora je totiž POTOMCI OLYMPU: ZÁCHRANA BOHŮ a tábor je inspirovaný knižní sérií Percy Jackson..

Nejdůležitější informace:

Termín: 13.08.2022 – 27.08.2022

TÁBOR PRO ROK 2022 JE PLNĚ OBSAZEN.

V ceně je zahrnuta doprava na tábor a z tábora, strava 6x denně a pitný režim 24 hodin denně, ubytování ve stanech s podsadou, zdravotník, jízdné a vstupy na celodenní výlet a nákup pomůcek pro hladký průběh celého tábora.

Úvod do příběhu:

Milí polobozi,
Bohové mne pověřili, aby se k vám toto psaní dostalo. To, co teď budete číst je nesmírně důležité, proto prosím čtěte pečlivě.

V našem světě se dějí podivné věci a nevěstí nic dobrého. Přichází zlo, které nedokázali zastavit ani ti nejmocnější z bohů. Olymp je teď bezmocný. Proto píši vám, novým hrdinům, kteří by nám snad mohli pomoct. Pokud se k nám rozhodnete přidat, budeme spolu bojovat za záchránu světa. Ale varuji vás – nebude to lehká cesta! Budete muset projít tvrdým tréninkem, podstoupit boje s těmi nejděsivějšími příšerami našeho světa a možná se postavit i samotnému Titánovi. Proto hledáme ty nejsilnější z 1. – 9. třídy ZŠ.

Pokud ale máte dost odvahy a výše uvedeného se nebojíte, pak jste ti, které hledáme a máte možnost se k nám přidat. Vyplňte prosím online přihlášky, které budou k dispozici od 12. 1. 2022 9:00 (ti z vás, kteří s námi již zachraňovali svět na předchozí misi s Asterixem a Obelixem, máte možnost přednostního přihlášení v termínu od 6.1. do 9.1.) a pokud přihlášku stihnete odeslat včas, než bude zaplněna kapacita (což bývá v řádu sekund až jednotek minut), pak se spolu sejdeme 13.8.2022 v 9:30 na autobusovém nádraží ve Slaném. Abychom mohli co nejdříve začít váš výcvik, mějte u sebe všechny potřebné dokumenty.

Doufám, že se zde sejdeme se spoustou nadaných budoucích válečníků a společně porazíme to největší zlo, jaké nás zatím potkalo.

Opatrujte se, Hermés

A jak to u nás vypadá?

Kuchyně:

Indiana Jones kuchyně

Jídelna:

DSCN4802

Táborová základna:

DSCN4491

Toi Toi:

Toi Toi - Indiana Jones

Sprcha:


Novinka od roku 2020 – pinpongový stůl:

Pro více fotek se prosím podívejte do fotogalerie