3.turnus 2021

V roce 2021 se vydáme společně s Asterixem a Obelixem do země neznámé. Téma letošního tábora je totiž ASTERIX A OBELIX V ZEMI NEZNÁMÉ.

Nejdůležitější informace:

Termín: 31.07.2021 – 14.08.2021
Cena: 4 590,- Kč

Vážení návštěvníci našeho webu, příznivci našeho tábora. Tábor byl obsazen za jednotky minut, proto již nejsou přihlášky dostupné. Pokud by nějaké dítě odpadlo a neměli jsme k dispozici žádné náhradníky, rádi toto uvolněné místo nabídneme veřejně, takže nezapomínejte sledovat náš Facebook a tento web. Tábor ale nafukovací není (i když bychom si to přáli), proto v současné době není možné na náš tábor děti přihlašovat.

V ceně je zahrnuta doprava na tábor a z tábora, strava 6x denně a pitný režim 24 hodin denně, ubytování ve stanech s podsadou, zdravotník, jízdné a vstupy na celodenní výlet a nákup pomůcek pro hladký průběh celého tábora.

Úvod do příběhu:

Celé legie vojáků se snažily dobít jednu malou galskou vesnici, ale nikomu se to doposud nepodařilo. Může se zdát, že tato vesnička může být zcela bezvýznamná, ale opak je pravdou. Dějí se v ní totiž podivné věci a už jsem nejednou slyšel i pověru, že se tam prý vaří kouzelný nápoj, který má nadpozemské účinky.

Dokážete si představit, co všechno by šlo s tímto nápojem zvládnout? Mám v hlavě spoustu plánů, které se normálnímu smrtelníkovi můžou zdát nemožné, ale s pomocí kouzelného nápoje, členů galské vesnice a také vás, by splnění těchto plánů mohlo být reálné a v tu chvíli bych se stal známým na celém světě a lidstvo by z mých realizovaných plánů těžilo ještě dlouhé tisícovky let!

Pro tento účel sestavuji skupinu dobrovolníků, kteří mi s tímto nelehkým úkolem pomohou. Myslíš si, že jsi vhodným kandidátem? Pokud si na to troufáš, přihlas se 7.1., respektive 13.1. do mého týmu, abych věděl, s kým mohu od 31.7. do 14.8. 2021 počítat.

Popokatemis

A jak to u nás vypadá?

Kuchyně:

Indiana Jones kuchyně

Jídelna:

DSCN4802

Táborová základna:

DSCN4491

Toi Toi:

Toi Toi - Indiana Jones

Sprcha:


Novinka od roku 2020 – pinpongový stůl:

Pro více fotek se prosím podívejte do fotogalerie