Marcela Culková

Funkce: oddílová vedoucí

Máš přezdívku? Jakou? Jak jsi k ní přišla?

Přezdívku bohužel žádnou nemám, takže se nemám o co podělit 🙂

Byla už jsi někdy na táboře? Kdy, kde .. povídej 🙂

Jako malá jsem jezdila na tábor na Višňovou s taťkou ten nám ale bohužel spláchla povodeň v roce 2002. Poté jsem 3 roky jezdila na tábor do Lodhéřova což byl tábor hodně  podobný laventě – stanový se spoustou her 🙂 i ten nám, ale bohužel časem zrušili a tak jsem pár let na tábory nejezdila. Až znovu v 9. třídě jsem jela na tábor do Eše u Pacova kam jsem jezdila dalších 6 let. 2 roky jako dítě, poté jako praktikantka a poslední 3 roky jako oddílová vedoucí.

Co nejraději děláš ve volném čase?

Téměř veškerý svůj volný čas věnuji tréninkům aerobiku. Trénuji malé holčičky a aby toho nebylo málo, sama ještě závodím. Mimo to ráda čtu, hraju si se svým pejskem Jessinkou a cestuji se svým přítelem.

Kolikát jsi viděla jednotlivé díly Harryho Pottera?

Viděla jsem každý díl minimálně 20x. Jsem takoý trošku fanatik co se Harryho týče. Mám i několikrát přečtené veškeré knížky a mám pocit, že bych příběh Harryho Pottera byla schopná odříkat nazpaměť.

Těšíš se do Bezna do muzea známek? Na co nejvíc?

Ano samozřejmě se těším, výlet do světoznámeho muzea známek v Bezně je můj celoživotní sen. Už se velmi těším až si prohlédnu známku „modrý mauricius“, která je téměř nejznámější známkou na světě a také nejcennější. Pro všechny to bude určitě úžasný zážitek  😀
13443169_1275876072424275_5404854595723397003_o