Lucie Sojková

Funkce: Oddílová vedoucí

Máš přezdívku? Jakou? Jak jsi k ní přišla?

Jelikož se jmenuju Sojková, ve škole a v práci o mně často mluví jako o Sojce. Na základní škole to oškliví spolužáci často komolili a říkali mi Spojka nebo Sojovka a podobně. 🙂 To se mi nelíbilo, ale Sojka mi přijde fajn.

Byla už jsi někdy na táboře? Kdy, kde .. povídej 🙂

Jezdila jsem na La Ventu jako dítě, byla jsem tam asi 8x. Pak jsem si moc přála jezdit jako vedoucí, ale vždycky jsem na léto měla jiné plány, a tak jsem se k tomu dostala až teď – a moc se na to těším! Byla jsem 2x i na jiných táborech, ale nebylo to ono. La Venta nemá konkurenci.

Co nejraději děláš ve volném čase?

Mám ráda sport. Dřív jsem dělala gymnastiku, pak jsem chodila běhat a teď navštěvuju kurzy jógy. Baví mě škola, hodně času trávím s kamarády, ráda hraju deskové hry a moc ráda vařím.

Jaký sport je podle tebe nejlepší?

Jakýkoliv. Ale nějaký se dělat prostě musí. Sport je báječný koníček a ať už si jdeš jen zablbnout na bazén s kamarádem a nebo se proběhnout do přírody, je to lepší, než sedět doma.

Jakou táborovou hru hraješ nejradši a proč?

Už si moc nepamatuju všechny hry, které na La Ventě jsou, ale první mě napadli Pašeráci, na ty jsem se vždycky těšila. Naopak jsem neměla moc ráda noční hry, byla jsem jako dítě pěkný strašpytel. Ale myslím, že už jsem z toho trochu vyrostla.

16652798_10206747873890438_209739062_n