1. turnus 2023

Rok 2023 pro náš turnus znamená, že nám opět připadá první turnus. Turnus, během kterého bude všude ještě zelená tráva, kdy slunce zapadá později a nově vybavení podlehne první zatěžkávací zkoušce. Tábor je inspirován knižní předlohou Zaklínače a nese název GERALT Z RIVIE: SETKÁNÍ S OSUDEM

Nejdůležitější informace:

Termín: 01.07.2023 – 15.07.2023

Příhlášky:

Online přihlášky na letní tábor spouštíme 11.1.2023 v 9:00 na stránkách Ostrova. Děti, které byly na táboře s Ostrovem v sezóně 2022 budou mít možnost se na „svůj“ tábor (stejný hlavní vedoucí) přihlásit v předtermínu: 5.1. od 9:00 – 8.1. do 23:59.
Přihlášky nových zájemců lze vyplnit a podat nejdříve 11.1. v 9:00, dřívější nebudou akceptovány.

Cena:

5 190,-

V ceně je zahrnuta doprava na tábor a z tábora, strava 6x denně a pitný režim 24 hodin denně, ubytování ve stanech s podsadou, zdravotník, jízdné a vstupy na celodenní výlet a nákup pomůcek pro hladký průběh celého tábora.

Úvod do příběhu:

Letos vás zveme na 14-ti denní dobrodružství do světa ze známé knižní série Zaklínač.

Geralta z Rivie, lovce příšer a monster, která sužují nejednu vesnici, čeká nelehký úkol. Jeho dcera Ciri, paní času a prostoru, je ve velikém nebezpečí. Pronásleduje ji totiž Divoký hon, skupina přízračných válečníků, které provází věčná zima a chlad. Jejich velitel Eredin lační po moci cestovat mezi světy, kterou Ciri zdědila po svých předcích, a tak se svou armádou putuje po Ciriiných stopách po celém světě i světech jiných.

Geralt se ji už několik měsíců snaží nalézt, bohužel bez úspěchu, a tak svolává na pomoc staré přátele včetně neohrožených trpaslíků, výřečných bardů a mocných čarodějek. Ať se mu to líbí nebo ne, bude potřebovat každou pomocnou ruku na své pouti plné monster, intrik a těžkých rozhodnutí.

Setká se nakonec zaklínač se svou dávno ztracenou dcerou, nebo si pro něj osud připravil úplně jinou cestu? Vyplňte online přihlášku a pojeďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži. Těšíme se na vás!

A jak to u nás vypadá?

Kuchyně:

Indiana Jones kuchyně

Jídelna:

DSCN4802

Táborová základna:

DSCN4491

Toi Toi:

Toi Toi - Indiana Jones

Sprcha:


Novinka od roku 2020 – pinpongový stůl:

Pro více fotek se prosím podívejte do fotogalerie